NEJKRÁSNĚJŠÍ SVATEBNÍ MAKEUP VS. NEJOŠKLIVĚJŠÍ SVATEBNÍ MAKEUP

Pozornost je na svatbě svedena především na nevěstu. Je důležité, aby se cítila příjemně a připadala si krásná. Každá nevěsta to má jinak. Některé stačí pár produktů a jiná touží po výrazném líčení a kouřových očích.


Nevěsta by měla mít vždy svěží a krásnou pleť. Pokud má problematickou pleť až aknózní je potřeba větší vrstva makeupu. V tomto případě si nemůže dát pouze korektor.
Pokud je nevěsta silnější je dobré výraznější konturování, aby v obličeji zhubla.

Výraznější líčení na svatbě by mělo být v rámci mezí. Černé kouřové oči nevypadaly dobře nikdy na žádné nevěstě. Může si je dovolit opravdu velmi výrazný typ. Rozhodně ne blondýnka s porcelánovou pletí. 
Vybrala jsem vám jedny z nejkrásnějších makeupů na svatbu. Od jemných natural looků až po výraznější retro makeup s červenými rty. Zároveň jsem vybrala i ty podle mě nejošklivější makeupy. Velmi barevné, nevkusné, tmavé atd... Barvy na pleti by měly být většinou pastelové a jemné, vždy ladící s kyticí nebo duhovkou nevěsty, případně s doplňky.


NEJKRÁSNĚJŠÍ SVATEBNÍ MAKEUP


Jemné, ale přesto výrazné a elegantní. Kouřové líčení pro nevěsty.
Uprostřed je nevěsta nalíčená velmi jemně. Dokonalá pleť a výraznější linka u kořínků řas.


Nevěsta na první fotce je výraznější a proto jí sluší jemné líčení očí a výrazná rtěnka do fialova. Druhé dvě nevěsty mají klasické červené rty. Na svatbu např. v retro stylu ideální. Nevěsta vpravo má i výrazné oči. Má je nalíčené tzv. ,,halo" metodou. Ve vnějších částech oka je tmavá barva a na středu víčka je světlejší. Tohle líčení nemohou mít nevěsty, které mají oči blízko u sebe.


První nevěsta má nádherné linky a jemné rty. Velmi vhodný makeup na svatbu. 
Další dvě nevěsty jsou nalíčeny velmi jemně a přirozeně. Základem je krásná pleť.


NEJOŠKLIVĚJŠÍ SVATEBNÍ MAKEUP


Velmi barevné líčení se na svatbu absolutně nehodí. První nevěsta má vyloženě kýčový makeup. Když opomenu líčení očí, tak odstín rtěnky a výrazná konturovací tužka je ve velmi špatném odstínu a slečna vypadá jako ,,stará-mladá".
Druhou ukázkou jsou nepřirozené umělé řasy a žluté oční stíny. Ty bych zvolila raději na focení.
Do třetice modrá záře, orámované oči černou linkou a nevhodný odstín rtěnky, který je velmi světlý ala Barbie.


První nevěsta má malé oči a to díky černé lince okolo oka.
Druhá nevěsta je bohužel k vidění velice často. Silné a výrazné kouřové oči se k nevěstě, která má být jemná, čistá a přirozeně krásná absolutně nehodí. Navíc výrazný lesk pod obočím vypadá velice nepřirozeně. Rtěnka opět ala Barbie. Také mě zaujal flek pod lícní kostí.
Poslední makeup má opět velmi výrazné barevné prvky a tenké obočí. Lesklá rtěnka slečně příliš nelichotí.


První nevěsta je laděna až do arabského makeupu, kde se dá výraznější líčení odpustit. V tomto případě je čím výraznější tím lepší. Jiná kultura. Nicméně opět mě zarazilo velmi tenké obočí až hranaté.
Kamínky na očích či řasách se na svatbu opět nehodí. Vypadá to hodně lacině a kolotočářsky. 
Poslední je nevěsta pro pobavení, protože přesně tak ve stylu Tima Burtona a jeho mrtvé nevěsty, některé slečny bohužel dopadnou.


Doufám, že se vám článek líbil. Můžete mi napsat, který makeup se vám líbil nejvíce a který je pro nevěstu nejhorší.


Markéta

Share this:

, ,

CONVERSATION

2 komentářů: